AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yap  

Paylaş | 

Mp3 Ses Kaydı Anlatımı (Resimli)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hangman.Ceza
Moderator
Moderator

MesajKonu: Mp3 Ses Kaydı Anlatımı (Resimli)   16th Ocak 2007, 16:58

Bu program ile, bilgisayarınızdaki hertürlü sesi kaydedebilirsiniz. Örneğin, bir filmdeki şarkıyı kaydedebilirsiniz, yada msn ile konuştuklarınızı kaydedebilirsiniz, yada aklınıza ne geliyorsa herşeyi kaydedebilirsiniz. Bu programın en büyük özelliği, ses kartından direkt olarak kayıt yapabiliyor olması. yani kaydedemeyeceği ses yok. Ve en büyük avantajı da "ses kalitesi kaybı olmadan" kayıt yapabilmesi. Ayarlarından ses kalitesini ayarlayabilirsiniz ayrıca. şu şekildeki; benim yerim az ben kaliteli kaydetmesem de olur derseniz mp3 kalitesini düşürebilirsiniz yada wav olarak kaydedebilirsiniz. seçim sizin. gelelim programı anlatmaya....

Programı indirip kurduğunuzda size ilk olarak Kayıt penceresi gelecektir. Program ücretli olduğundan kayıt yapmanız gerekir. O pencereye zipin içerisinde yer alan seriali girerek, kayıt işlemini gerçekleştirin.
Başlamadan önce ayarsihirbazını kullanarak, kısaca ayar yapmaya çalışalım...

İNDİRR

SERIAL:
Registeration Name: The Bitter End
Registeration Code: asr22-zhyqc-2005

Mp3 Ses Kaydı Anlatımı (Resimli)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İNTERNET HIZINI YÜKSELTME!!!!(Programsız)
» Otomobil Terimler Sözlüğü
» Dumlupınar Faciası ve Şehitleri
» İtemli npcler Türkce Geniş Anlatım